Hjem > Produkter > Kondensatorer > Keramiske kondensatorer > CDR33BP152BFURAB
Anmodning Citat
Dansk
399907CDR33BP152BFURAB-billede.Electro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP152BFURAB
Anmodning Citat
Forespørgsel Online
specifikationer
  • Varenummer
    CDR33BP152BFURAB
  • Producent / Mærke
  • Lagermængde
    På lager
  • Beskrivelse
    CAP CER 1500PF 100V BP 1210
  • Blyfri Status / RoHS Status
    Blyfri / RoHS-kompatibel
  • Dataark
  • ECAD -model
  • Spændingsvurdering
    100V
  • Tolerance
    ±1%
  • Tykkelse (Max)
    0.049" (1.25mm)
  • Temperaturkoefficient
    BP
  • Størrelse / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-55681, CDR33
  • Vurderinger
  • Emballage
    Bulk
  • Pakke / tilfælde
    1210 (3225 Metric)
  • Driftstemperatur
    -55°C ~ 125°C
  • Monteringstype
    Surface Mount, MLCC
  • Fugtfølsomhedsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Style
  • Blyafstand
  • Blyfri Status / RoHS Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Højde - Siddende (Max)
  • Funktioner
  • Fejlrate
    R (0.01%)
  • Detaljeret beskrivelse
    1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
  • kapacitans
    1500pF