Hjem > Produkter > Modstande > Gennem Hul Modstandere > FMP300FBF73-412R
Anmodning Citat
Dansk
911664
FMP300FBF73-412R
Anmodning Citat
Referencepris (i amerikanske dollars)
På lager
5000+
Forespørgsel Online
specifikationer
  • Varenummer
    FMP300FBF73-412R
  • Producent / Mærke
  • Lagermængde
    På lager
  • Beskrivelse
    RES MF 3W 1% AXIAL
  • Blyfri Status / RoHS Status
    Blyfri / RoHS-kompatibel
  • Dataark
  • ECAD -model
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperaturkoefficient
    ±100ppm/°C
  • Leverandør Device Package
    Axial
  • Størrelse / Dimension
    0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
  • Serie
    FMP
  • Modstand
    412 Ohms
  • Power (Watts)
    3W
  • Emballage
    Bulk
  • Pakke / tilfælde
    Axial
  • Driftstemperatur
    -55°C ~ 155°C
  • Antal Afslutninger
    2
  • Blyfri Status / RoHS Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Højde - Siddende (Max)
  • Funktioner
    Flame Proof, Safety
  • Detaljeret beskrivelse
    412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film